Agenda

« Terug
Archief
17.11.2019, zondag  Rotterdam    Diepgang met Sinfonia Rotterdam  15:00
16.11.2019, zaterdag  Rotterdam    Diepgang met Sinfonia Rotterdam  19:30
15.11.2019, vrijdag  Den Haag    Diepgang met Sinfonia Rotterdam  20:15
13.11.2019, woensdag  Leeuwarden    Cathedral met Scapino  20:15
12.11.2019, dinsdag  Venlo    Cathedral  20:15
09.11.2019, zaterdag  Amersfoort    Cathedral met Scapino  20:15
06.11.2019, woensdag  Wenen    Brahms Mahler met Anima Eterna  20:00
05.11.2019, dinsdag  Budapest    Brahms Mahler met Anima Eterna  20:00
03.11.2019, zondag  Hasselt    Brahms Mahler met Anima Eterna  15:00
25.08.2019, zondag  Brisbane, Australia    New Constellations, Mendelssohn Octet  
19.08.2019, maandag  Melbourne, Australia    New Conctellations, Mendelssohn Octet  
18.08.2019, zondag  Sydney, Australia    New Constellations, Mendelssohn Octet  
17.08.2019, zaterdag  Newcastle, Australia    New Constellations, Mendelssohn Octet  
16.08.2019, vrijdag  Kenthurst, Australia    New Constellations, Mendelssohn Octet  
10.08.2019, zaterdag  Brunico    IL TEATRO DELLE EMOZIONI, Summer Academy  
15.06.2019, zaterdag  Vlissingen    Van Swieten Society  20:00
28.05.2019, dinsdag  Dijon    Mozart, Anima Eterna  20:00
25.05.2019, zaterdag  Antwerpen    Mozart, Anima Eterna  20:00
24.05.2019, vrijdag  Hasselt    Mozart, Anima Eterna  
13.05.2019, maandag  Wenen    Vivaldi met Cecilia Bartoli  20:00
09.05.2019, donderdag  München    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
08.05.2019, woensdag  Madrid    Pensando en Bach, Jordi Savall  22.30
20.04.2019, zaterdag  Breukelen    Mattheus Passie in de Stichtse Vecht  14:30
19.04.2019, vrijdag  Voorburg    Mattheus Passie, Ribattuta  
14.04.2019, zondag  Utrecht    Mattheus Passie, Ribattuta Musica  
13.04.2019, zaterdag  Leiden    Mattheus Passie, Ribattuta Musica  
12.04.2019, vrijdag  Gouda    Mattheus Passie, Ribattuta Musica  
07.04.2019, zondag  Veenhuizen    Johannes passie  19:30
05.04.2019, vrijdag  Antwerpen    Schubert, Berwald met Anima  
29.03.2019, vrijdag  Heidelberg    Mendelssohn met Anima Eterna  19:30
27.03.2019, woensdag  St. Truiden    Mendelssohn met Anima Eterna  20:00
21.03.2019, donderdag  Nice    Estro Armonico met Café Zimmermann  20:00
17.03.2019, zondag  Antwerpen    Orchestra of the Eighteenth Century  15:00
16.03.2019, zaterdag  Den Bosch    Orchestra of the Eighteenth Century  20:15
15.03.2019, vrijdag  Middelburg    Orchestra of the Eighteenth Century,  20:00
12.03.2019, dinsdag  Ede    Orchestra of the Eighteenth Century  20:00
11.03.2019, maandag  Amersfoort    Orchestra of the Eighteenth Century  20:00
09.03.2019, zaterdag  Dijon    Brahms Mahler, Anima Eterna  
08.03.2019, vrijdag  Brugge    Brahms Mahler, Anima Eterna  
28.02.2019, donderdag  Monte Carlo    Ariodante, Cecilia Bartoli  
26.02.2019, dinsdag  Monte Carlo    Ariodante, Cecilia Bartoli  
24.02.2019, zondag  Monte Carlo    Ariodante, Cecilia Bartoli  
22.02.2019, vrijdag  Monte Carlo    Ariodante, Cecilia Bartoli  
09.02.2019, zaterdag  Brugge    Schubert, Berwald met Anima   
06.02.2019, woensdag  Amsterdam    Schaatskoorts  20:00
02.02.2019, zaterdag  Buren    Salon op de Olympus, Van Swieten Society  
28.01.2019, maandag  Utrecht     Salon op de Olympus, Van Swieten Society  20:00
20.01.2019, zondag  Amsterdam    Salon op de Olympus met Van Swieten Society  15:30
12.12.2018, woensdag  Bremen    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
10.12.2018, maandag  Utrecht    Rossini met Van Swieten Society  20:00
07.12.2018, vrijdag  Dortmund    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
05.12.2018, woensdag  Keulen    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
03.12.2018, maandag  Parijs    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
02.12.2018, zondag  Amsterdam    Rossini met Van Swieten Society  15:30
30.11.2018, vrijdag  Wilhelmshafen    Mozart met Anima Eterna  
29.11.2018, donderdag  Ludwigshafen    Mozart met Anima Eterna  
28.11.2018, woensdag  Ludwigshafen    Mozart met Anima Eterna  
23.11.2018, vrijdag  Amsterdam    Vivaldi met Cecilia Bartoli  20:15
18.11.2018, zondag  Luxembourg    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
15.11.2018, donderdag  Martigny    Vivaldi met Cecilia Bartoli  
08.11.2018, donderdag  Oberbalm    CD opname, Les passions d'Ame  
07.11.2018, woensdag  Oberbalm    CD opname, Les Passions d'Ame  
05.11.2018, maandag  Oberbalm    CD opname, Les Passions d'Ame  
05.11.2018, maandag  Oberbalm    CD opname, Les Passions d'Ame  
03.11.2018, zaterdag  Oberbalm    CD opname, Les Passion de l'Ame  
29.10.2018, maandag  Bologna    La Cenerentola met Cecilia Bartoli  
25.10.2018, donderdag  Barcelona    La Cenerentola met Cecilia Bartoli  
22.10.2018, maandag  Madrid    La Cenerentola met Cecilia Bartoli  
21.10.2018, zondag  Waasmunster    Schubert Octet  
19.10.2018, vrijdag  Brugge    Mozart met Anima Eterna  
16.10.2018, dinsdag      CD opname Schubert, Berwald  
15.10.2018, maandag  Gent    CD opname Schubert, Berwald  
13.10.2018, zaterdag  Erp-Mere    Schubert Octet  
13.10.2018, zaterdag  Gent    CD opname Schubert, Berwald  
12.10.2018, vrijdag  Gent    CD opname Schubert en Berwald  
11.10.2018, donderdag  Evere    Schubert Octet  
10.10.2018, woensdag  Bevere    Schubert octet  
08.10.2018, maandag  Utrecht    Mozartiade  20:00
07.10.2018, zondag  Amsterdam    Mozartiade   15:30
06.10.2018, zaterdag  Hendrik Ido Ambacht    Mozartiade  16:00
06.10.2018, zaterdag  Katwijk    Mozartiade  20:00
05.10.2018, vrijdag  Tholen    Mozartiade  20:15
04.10.2018, donderdag  Dendermonde    Schubert octet  
04.10.2018, donderdag  Oberbalm    CD opname, Les passions d'Ame  
27.09.2018, donderdag  Herzele    Schubert octet  
21.09.2018, vrijdag  Zulte    Schubert octet  
14.09.2018, vrijdag  Destelbergen    Schubert octet  
13.09.2018, donderdag  Middelburg    Schubert octet  
08.09.2018, zaterdag  Hamme    Berwald septet  
25.08.2018, zaterdag  Bremen    Berwald septet  
24.08.2018, vrijdag  Middelburg    Berwald Septet  
26.04.2018, donderdag  Dijon    Richard Strauss, Anima Eterna  20:00
26.04.2018, donderdag  Amsterdam    Ligety Festival, Asko|Schönberg  20:15
26.04.2018, donderdag  Amsterdam    Ligety Festival, Asko|Schönberg  20:15
26.04.2018, donderdag  Arnhem    Meesters van de 20ste Eeuw, Asko|Schönberg  20:30
23.04.2018, maandag  Utrecht    Wilde Romantiek, Van Swieten Society  20:00
15.04.2018, zondag  Amsterdam    Wilde Romantiek, Van Swieten Society  15:30
31.03.2018, zaterdag  Breukelen    Mattheus Passie  
23.03.2018, vrijdag  Brugge    Richard Strauss, Anima Eterna  20:00
26.02.2018, maandag  Utrecht    De Geboorte van het Strijkkwartet, Van Swieten Society  20:00
25.02.2018, zondag  Frankfurt    Beethoven IX, Anima Eterna  20:00
24.02.2018, zaterdag  Brugge    Beethoven IX, Anima Eterna  20:00
18.02.2018, zondag  Amsterdam    De Geboorte van het Strijkkwartet, Van Swieten Society  15:30
11.02.2018, zondag  Rotterdam    Klassieke Briljanten  15:00
10.02.2018, zaterdag  Rotterdam    Klassieke Briljanten  19:30
09.02.2018, vrijdag  Den Haag     Klassieke Briljanten  20:15
04.02.2018, zondag  Rotterdam    De Grote Verhuizing met Sinfonia Rotterdam  14:00
18.01.2018, donderdag  Breukelen    Cultuur in de Stichtse Vecht  20:15
06.01.2018, zaterdag  Girona, Spain    CD opname Javier Camanera  6-16 januari 2018
18.12.2017, maandag  Utrecht    Jong Geleerd, Van Swieten Society  20:00
15.12.2017, vrijdag  Gent    Gershwins Greatest Hits, Anima Eterna  20:00
10.12.2017, zondag  Amsterdam    Jong Geleerd, Van Swieten Society  15:30
26.11.2017, zondag  Middelburg    Mendelssohn Octet, Anima Eterna  15:00
14.11.2017, dinsdag  Rotterdam    Wonderkind! Sinfonia Rotterdam   20:15
12.11.2017, zondag  Delden    Lamsma a la Passione, Sinfonia Rotterdam  16:00
11.11.2017, zaterdag  Rotterdam    Lamsma a la Passione  19:30
10.11.2017, vrijdag  Den Haag    Lamsma a la Passione  20:15
04.11.2017, zaterdag  Monte Carlo    La Cenerentola, Les Musiciens du Prince   20:00
02.11.2017, donderdag  Monte Carlo    La Cenerentola, Les Musiciens du Prince   20:00
31.10.2017, dinsdag  Monte Carlo    La Cenerentola, Les Musiciens du Prince  20:00
29.10.2017, zondag  Monte Carlo    La Cenerentola, Les Musiciens du Prince  15:00
20.10.2017, vrijdag  Utrecht    Mini Mozart Festival, Society Symfonique  20:00
18.10.2017, woensdag  Utrecht    Mini Mozart Festival, Meesterlijke Kwintetten  20:00
16.10.2017, maandag  Utrecht    Mini Mozart Festival, Mozarts Gouden Jaren  20:00
08.10.2017, zondag  Amersfoort    Mozarts Mooie Meiden  11:00
08.10.2017, zondag  Amsterdam    Mozarts Gouden Jaren met Van Swieten Society  15:30
29.04.2017, zaterdag  Buren    De Nachtegaal van Brahms met Van Swieten Society  20:15
24.04.2017, maandag  Utrecht    De Nachtegaal van Brahms met Van Swieten Society  20:00
23.04.2017, zondag  Amsterdam    De Nachtgaal van Brahms met Van Swieten Society  15:30
22.04.2017, zaterdag  Rotterdam    De Nachtegaal van Brahms met Van Swieten Society  20:00
20.04.2017, donderdag  Alphen aan de Rijn     De Nachtegaal van Brahms met Van Swieten Society  20:00
30.03.2017, donderdag  Amsterdam    Caliban met ASKO|Schönberg  18:30
26.03.2017, zondag  Amsterdam    Caliban met ASKO|Schönberg  17:00
25.03.2017, zaterdag  Amsterdam    Caliban met ASKO|Schönberg  17:00
18.03.2017, zaterdag  Brussel    Bosch Beach met ASKO|Schönberg  20:00
17.03.2017, vrijdag  Brussel    Bosch Beach met ASKO|Schönberg  20:00
13.03.2017, maandag  Urecht    Romantische Stamboom met Van Swieten Society  20:00
12.03.2017, zondag  Amsterdam    Romantische Stamboom met Van Swieten Society  15:30
03.03.2017, vrijdag  Brugge    Anima Eterna "Gershwin"  
02.03.2017, donderdag  Antwerpen    Anima Eterna "Gershwin"  
13.02.2017, maandag  Utrecht    Mozarts aller Landen met Van Swieten Society  20:00
12.02.2017, zondag  Amsterdam    Mozarts aller Landen met Van Swieten Society  15:30
11.02.2017, zaterdag  Groningen    Mozarts aller Landen met Van Swieten SocIety  20:15
04.02.2017, zaterdag  Leeuwarden    Bach bewerkt Bach met Northern Consort  20:00
29.01.2017, zondag  Utrecht    Bach met James Oesi  16:00
22.01.2017, zondag  Heeswijk    Mozarts mooie meiden  12:00
22.01.2017, zondag  Uden    Mozarts Mooie Meiden  15:00
21.01.2017, zaterdag  Muiden    Mozarts Mooie Meiden  20:00
15.12.2016, donderdag  Köln    Anima Eterna "Beethoven"  
14.12.2016, woensdag  Antwerpen     Anima Eterna "Beethoven"  
08.12.2016, donderdag  Amsterdam    In Between A|S  20:15
25.11.2016, vrijdag  Dijon    Anima Eterna "Beethoven"  
24.11.2016, donderdag  Brugge    Anima Eterna "Beethoven"  
23.11.2016, woensdag  Brugge    Masterclass  19:30
10.11.2016, donderdag  Den Bosch    Bosch Beach  20:30
09.11.2016, woensdag  Den Bosch    Bosch Beach  20:30
05.11.2016, zaterdag  Amsterdam    Connect A|S  
13.10.2016, donderdag  Frankfurt    Bosch Beach  
12.10.2016, woensdag  Frankfurt    Bosch Beach  
28.09.2016, woensdag  Oldenzaal    Bach, hohe Messe Musica Amphion  
25.09.2016, zondag  Zutphen    Bach, Hohe Messe Musica Amphion  
24.09.2016, zaterdag  Enschede    Bach, Hohe Messe Musica Amphion  
23.09.2016, vrijdag  Deventer    Bach, Hohe Messe Musica Amphion  
17.09.2016, zaterdag  Prague    Anima Eterna "Dvorak"  
15.09.2016, donderdag  Erlangen    Anima Eterna "Dvorak"  
10.09.2016, zaterdag  Brugge    Bosch Beach  20:00
10.08.2016, woensdag  Brugge    Slotconcert International Piano Competition  20:00
27.07.2016, woensdag  Brunico    Teachers Concert Masterclass  
25.07.2016, maandag  Brunico, Italy    Coaching Academy for Ancient Music   25/7 - 30/7
19.06.2016, zondag  Amsterdam    Theatre of the World. Louis Andriessen  14:30
17.06.2016, vrijdag  Amsterdam    Theatre of the World, Louis Andriessen  20:00
16.06.2016, donderdag  Amsterdam    Theatre of the World. Louis Andriessen  20:00
14.06.2016, dinsdag  Amsterdam    Theatre of the World, Louis Andriessen  20:00
13.06.2016, maandag  Amsterdam    Theatre of the World, Louis Andriessen  20:00
12.06.2016, zondag  Breda    Ensemble Viola  15:30
11.06.2016, zaterdag  Amsterdam    Theater of the World, Louis Andriessen  20:00
22.05.2016, zondag  Rotterdam    Familie Concert  14:00
30.04.2016, zaterdag  Apeldoorn    Mozart, Bron van de Romantiek. Van Swieten Society  20:15
23.04.2016, zaterdag  Buren    Mozart, Bron van de Romantiek. Van Swieten Society  20:15
22.04.2016, vrijdag  Middelburg    Mozart, Bron van de Romantiek. Van Swieten Society  20:15
14.04.2016, donderdag  Amsterdam    Messiaen en zijn Leerlingen. ASKO|Schönberg  20:15
05.03.2016, zaterdag  Dijon    Anima Eterna "Gershwin"  
23.02.2016, dinsdag  Alkmaar    Stabat Mater Pergolesi  20:15
05.02.2016, vrijdag  Dijon    Beethoven symf 2 en 3  
28.01.2016, donderdag  New York    Beethoven symf 1 en 5  
25.01.2016, maandag  Sydney    Beethoven symf no 9  
23.01.2016, zaterdag  Sydney    Beethoven symf no 6 en 5  
22.01.2016, vrijdag  Sydney    Beethoven symf no 8 en 7  20:00
21.01.2016, donderdag  Sydney    Beethoven symf no 3 en 4  20:00
20.01.2016, woensdag  Sydney    Beethoven symf no 1 en 2  20:00
16.01.2016, zaterdag  Bonn    Beethoven en Weber met Anima Eterna  20:00